הראל רוכשת 20% מהמרכז הפרטי לרפואת עיניים "עין טל"

ב-"עין טל" עובדים למעלה מ-50 מרופאי העיניים המובילים בישראל. להראל ישנה אפשרות לרכוש 30% נוספים ב"עין טל" ב-5 השנים הקרובות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים רוכשת 20% מהבעלות ב"עין טל" – המרכז הכירורגי האמבולטורי הגדול והמוביל בישראל ברפואת עיניים, הפועל ברמת החייל בתל אביב, בעלות של כ-6 מיליון שקל. בנוסף, ניתנה להראל האפשרות לרכוש 30% נוספים ממניות החברה בתום פרק זמן של חמש השנים הקרובות.

מרכז "עין טל" הינו בבעלות פרטית של משפחת האחים אסיה – פרופ' אהוד אסיה המנהל הרפואי המכהן משנת 1994 כמנהל מחלקת העיניים במרכז הרפואי "מאיר" וחיליק אסיה מנכ"ל החברה, ולשעבר מנכ"ל מכון הייצוא. מרכז "עין טל" הוקם בשנת 1984 על-ידי פרופ' מיכאל בלומנטל, שהיה מחלוצי הרפואה הפרטית בארץ.

צילום: Fotolia

ב"עין טל" מנתחים ומטפלים למעלה מ-50 מרופאי העיניים המובילים בישראל, המבצעים מדי שנה אלפי ניתוחים בכל תחומי רפואת העין – קטרקט, גלאוקומה, רשתית, קרנית ופלסטיקה של העין. במרכז פועלים ארבעה חדרי ניתוח חדשניים המותאמים לניתוחי עיניים, כמו גם חדר ייעודי להסרת קטרקט בלייזר, מכון בדיקות והדמיות ומערך אופטומטריה תומך. ניהול המרכז על כל היבטיו ימשיך להתנהל באופן מלא על ידי האחים אסיה.

מהראל נמסר כי "רכישת אחזקות במרכז הרפואי הפרטי היא חלק מאסטרטגיית הקבוצה לבצע השקעות בעלות פוטנציאל צמיחה עתידית, אשר משיקות לליבת העסקים של הראל". בהראל הוסיפו עוד כי "בעלות על מרכזים רפואיים איכותיים ומקצועיים, תואמת לאסטרטגיית הקבוצה הדוגלת במצוינות, בשירות מוביל ומקצועיות רבה".

מנוף אסטרטגי

מ"עין טל" נמסר כי "השותפות עם קבוצת הראל מהווה מנוף אסטרטגי חשוב עבור 'עין טל' אשר יאפשר לה לפתח, להשקיע ולהוביל את תחום רפואת העיניים הפרטית בישראל, ובכך להמשיך להעמיד לקהל לקוחותיה את מיטב הרופאים, הטכנולוגיות והשירותים בתחום זה. חזונה של 'עין טל' הוא להעמיד עבור הציבור הרחב, הנשען בישראל על תשתית ביטוח רפואי רחב ומקצועי, הן של חברות הביטוח הפרטיות והן של קופות החולים, את רפואת העיניים הטובה והמתקדמת ביותר.

"'עין טל' שואפת להנגיש ללקוחותיה שירות רפואי אמבולטורי איכותי, כולל בחירת רופא מנתח, לוח זמנים קצר וביצוע ניתוחים באתר רפואי מודרני ומתקדם, כל זאת במחירים שווים לכל נפש ותוך חשיפה של טכנולוגיות ופתרונות רפואיים מתקדמים. בתחום הקטרקט מתבצעים בישראל כ-60 אלף ניתוחים בשנה, למעלה ממחציתם במגזר הפרטי כשרבע מהם נעשים כיום ב"עין טל".

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים הינה הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בביטוחי בריאות (הכולל ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל). היא בעלת נתח שוק של כ-40.2%, עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email