אודות

השבועון "ביטוח ופיננסים" יצא לאור כדי לשמור על הקשר בין לשכת סוכני הביטוח לבין חבריה ולדווח על הנעשה בענף. לפני כעשור יצא לדרך הגיליון הראשון של "ביטוח ופיננסים" בהוצאת לשכת סוכני ביטוח, ומאז הוא יוצא בקביעות מדי שבוע.

במהלך השנים הוא הלך והתפתח לעיתון מוביל בענף הביטוח, עם אלפי מנויים – סוכני ביטוח, בעלי משרות בחברות הביטוח, עובדי משרד האוצר, חברי כנסת, וכל מי שפעיל ומעורה בענף. למרות קהל הקוראים המגוון והתוכן המקצועי, חשוב לנו להדגיש כי קהל היעד המקורי והחשוב ביותר שלנו, היה ונשאר סוכן הביטוח.

לאורך השנים עבר "ביטוח ופיננסים" גם התפתחות טכנולוגית – מעיתון פקס לניוזלטר בדואר האלקטרוני ועד לשבועון מעוצב ומושקע. בחודשים האחרונים, על רקע התהפוכות והסערות שחווה עולם הביטוח, שודרג העיתון שוב, נוספו לו תכנים איכותיים וגם הנראות שלו שופרה. עתה אנו משיקים את אתר האינטרנט החדש של המגזין, לנוחות קוראינו המעוניינים להתעדכן תמיד.

אנו, צוות העורכים והכותבים, עושים מאמץ להביא לכם מדי שבוע עיתון ידידותי יותר, העוסק במגוון הצדדים הנוגעים בעולמו של סוכן הביטוח, מעשיר אותו, מעדכן אותו בשינויים המתרחשים בענף ונוגעים לו ישירות ומעניק לו כלים לשדרוג הסוכנות – מידע מקצועי, מאמרי העשרה ופרשנות מקצועיים, וגם עניינים הנוגעים בלבו של עסק קטן ובינוני, כמו קשר עם הלקוחות, ניהול ומימון וכיוצא באלה.

אנו משתדלים להיות קשובים לקהל קוראינו ומזמינים אתכם לעמוד איתנו בקשר, להגיב, להעיר, להאיר וגם להצביע על מגמות או חדשות שחשוב לדעתכם לסקר.

אנו מקווים שבעתיד נמשיך ולהשתפר לשביעות רצונכם.

מערכת "ביטוח ופיננסים"