"MDRT ישראל הוא המגדלור המקצועי של תחום הביטוח הפנסיוני והפיננסים בארץ"

ראיון עם סו"ב אלון אבן חן לסיכום הקדנציה שלו כיו"ר MDRT ישראל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ס ו"ב אלון אבן חן, CLU, לא מאמין שכבר שנתיים עברו, והנה הוא מסיים בסוף החודש את תפקידו כנשיא מועדון MDRT -ישראל. ישבנו עם אבן חן לסיכום הקדנציה המוצלחת שלו, וכבר בפתיחת דבריו הוא מדגיש כי השנתיים המוצלחות שלו אינן מעשה יחיד, אלא תוצר של שיתוף פעולה עם הנהגת המועדון שפעלה עמו ולצדו. "אני מסיר בפניהם את הכובע", הוא אומר.

לדברי אבן חן: "כל מה שעשיתי בקדנציה היה באהבה ובמסירות גדולה. איני יודע לפעול אחרת וידעתי כי אם אטול על עצמי את התפקיד אדרש לוותר בגזרות אחרות, בעיקר במשפחה ובעסקים. כיום, אני מעביר את המושכות לממשיכי ומצפה בקוצר רוח להשלים את מה שהחסרתי בשנתיים האחרונות".

"אני עוזב בסיפוק", אומר אלון, "ומשאיר אחרי מועדון מקצועי ומוביל בעל מסורת של פעילות למען החברים ועבור הקהילה. מועדון בעל מוניטין שדעתו נשמעת ונחשבת ב־ MDRT העולמי. אני מותיר לממשיכי קהילה מקצועית גאה, מיוחדת ובעלת מעמד בענף הביטוח".

אבן חן | צילום: באדיבות הלשכה

אלון מאחל לנשיא הבא של מועדון -MDRT ישראל, אלברט גבאי, את מלוא ההצלחה ומביע תקווה כי יצליח אף יותר ממנו, בכל תחום הקשור למועדון ולקהילה של סוכני הביטוח הפנסיוני והפיננסים.

איך אתה מסכם את העמידה במטרות שהצבת לעצמך?
"עמדתי בכל המטרות שהצבתי לעצמי בתחילת הקדנציה; גייסנו יותר משלושים סוכנים חדשים שלא היו חברים במועדון מעולם. מדובר בהישג לא מבוטל בתקופה קשה בה סוכנים רבים עוזבים את הענף; הצבנו משלחת גדולה שהשתתפה בכינוס ה־MDRT העולמי בלוס אנג'לס; הענקנו שירותים לחברים בהיקפים ובמגוון גדול מאי פעם – בימי עיון, כנסים, אתר אינטרנט; הנפנו בגאון את נס המעורבת החברתית במגוון של פעולות למען הקהילה; נתנו בולטות למועדון ה־MDRT והיתרונות שהוא מעניק לחברים בכל מדיה אפשרית".

המועדון הגדול באירופה

לדברי אבן חן, מועדון MDRT -ישראל מחזיק בתואר של המועדון הגדול באירופה. "הוא מתמודד מול אריות בביטוח כבריטניה וצרפת וממשיך להוביל. MDRT -ישראל זוכה להכרה ולהערכה מקצועית והמשלחות שלו לכינוסי MDRT העולמי זוכות לפופולאריות החסרה לישראל בפורומים בינלאומיים אחרים", הוא מציין.

לדבריו, הנהגת מועדון MDRT -ישראל העניקה בקדנציה שלו שירותים לחברי המועדון בהיקפים גדולים מאי פעם. "ימי העיון של המועדון מקצועיים ומרתקים; הימים של המועדון במסגרת כינוסי הלשכה ייחודיים ומושכים עשרות רבות של סוכנים שאינם חברי המועדון. MDRT -ישראל ממשיך להיות המגדלור המקצועי של תחום הביטוח הפנסיוני והפיננסים בארץ", הוא מדגיש.

בסיכום דבריו התייחס אבן חן למתרחש בענף הביטוח הפנסיוני והפיננסים והביע תקווה כי "השכל הישר וטובת הצרכנים יגברו על תאוות המהפכות, כהגדרתו, של הפיקוח על הביטוח. הוא מאמין כי בסופו של עניין יבינו בפיקוח על הביטוח וגם בחברות הביטוח כי לא ניתן לאפיין את הענף הפנסיוני רק 'דרך החור שבגרוש' מבלי להעניק תשומת לב מספקת לצרכים האמתיים של החוסכים", אמר. הוא גם רואה ברכה בהשתרשות התפישה, כולל בפיקוח על הביטוח, לפיה סוכני הביטוח זכאים לגבות שכר טרחה מן הלקוחות. "שכר טרחה שכזה לצד מודל הולם לעמלות מהיצרנים – ישאיר בענף הביטוח הפנסיוני סוכנים וותיקים ומקצועיים וימשוך לענף כוחות חדשים וצעירים", אומר אבן חן ומוסיף כי "יש לברך גם על הכלים הטכנולוגיים החדשים שנמצאים כיום בענף כמו המסלקה הפנסיונית, הרי הביטוח והכסף, תוכנות לחישובים מורכבים ומגנוני דיגיטציה אשר מסייעים לבעלי המקצוע להעניק את המענה הנכון וההולם ללקוחות".

"אני עוזב בסיפוק", אומר יו"ר MDRT -ישראל, "ומשאיר אחרי מועדון מקצועי ומוביל בעל מסורת של פעילות למען החברים ועבור הקהילה. מועדון בעל מוניטין שדעתו נשמעת ונחשבת ב־ MDRT העולמי. אני מותיר לממשיכי קהילה מקצועית גאה, מיוחדת ובעלת מעמד בענף הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email